Důležitý partner zůstává s Berany! Prohlubují spolupráci s firmou S.I.T.S Zlín
Profilovka
14. 06. 2024.

Poté, co jsme si představili hráčský kádr pro nadcházející sezónu, pokračujeme také ve zveřejňování nově uzavřených spoluprací s našimi partnery. Jsme tak velmi rádi, že můžeme potvrdit pokračování spolupráce s regionální firmou S.I.T.S Zlín kterou fanoušci již dobře znají z minulosti.

Společnost S.I.T.S Zlín je regionálním specialistou v oboru kamionové přepravy nadrozměrných nákladů. Nabízí tak bezpečný transport obytných kontejnerů, mobilních domů, zemědělských strojů, hutního materiálu, či nejrůznějších konstrukcí. Pyšní se bohatým vozovým parkem tahačů i přípojné techniky. Na trhu působí od roku 2008, jejich logo jste mohli v minulosti vídat mimo jiné na helmách hokejových Beranů.

"Pro mne je samozřejmost, že regionální firmy podporují místní kulturu. Tím nemyslím jen hokej, ale také divadla a různé spolky. My již dlouhodobě spolupracujeme se zlínskými Berany, kterým bych chtěl popřát, aby se příští sezona podařila na patřičné úrovni. Tedy od začátku sezony hráli na špici ligy a opět si následně užili dlouhou cestu v play-off," uvedl Jiří Svoboda, jednatel společnosti.

Děkujeme firmě S.I.T.S Zlín za dosavadní podporu a těšíme se na pokračování skvěle fungující spolupráce!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image