Reklamní formáty

Spravujte své reklamní kampaně podle potřeby z rozhraní zpravodajského portálu a oslovujte potenciální zákazníky. Využívejte bannerové reklamy, bazarovou inzerci nebo vytvořte firemní profil své společnosti, pod kterým můžete publikovat komerční články, výhodné nabídky a plánované události. restaurace je určený formát Polední menu.
reply
Partnerství zpravodajského portálu
Buďte svým potenciálním zákazníkům neustále na očích, staňte se partnery zpravodajského portálu a získejte nejvýhodnější formát propagace. Logem společnosti téměř na každé stránce to teprve začíná. Publikujte také komerční články, události nebo výhodné nabídky podle vlastní potřeby.
Partnerství portálu MINI
2058 Kč / měsíc
Partnerství portálu STANDARD
3793 Kč / měsíc
Partnerství portálu VIP
4620 Kč / měsíc
* Ceny jsou bez DPH
Bannerová reklama
Komunikujte se svými potenciálními zákazníky pomocí grafických reklamních formátů. Bannery mohou obsahovat text, obrázky nebo animace a jsou umístěny v hlavičce webu, pravém části stránek nebo patičce. Nejvíce viditelnými formáty jsou branding portálu a mobilní branding.
* Ceny jsou bez DPH
Komerční články a obsah
Získejte pozornost čtenářů díky komerčním článkům a informujte je o svém produktu, službě, značce nebo společnosti. Využívat lze i formáty výhodné nabídky nebo události. Autorem komerčního obsahu je váš firemní profil.
* Ceny jsou bez DPH
Propagace restaurace
Podnikáte v gastronomii? Sdělte čtenářům, na co dobrého mají přijít právě k vám! Publikujte denně polední menu, zveřejnění nezabere ani minutu a můžete si ho naplánovat na celý týden dopředu.
* Ceny jsou bez DPH
Bazar
Podpořte rychlejší prodej zboží nebo služeb pomocí inzerátů. Reklamní formát je určený pro jednotlivce i firmy.
* Ceny jsou bez DPH