Místo bruslí kopačky! Přijďte si užít fotbalové odpoledne s Berany
Profilovka
12. 06. 2024.

Zveme všechny fanoušky hokejových Beranů na fotbalové hřiště v Lípě, kde se bude ve čtvrtek, 20.6. konat první setkání klubu s fanoušky. Pojďte se potkat s novými tvářemi, dozvíte se novinky a plány klubu a uvidíte fotbalové umění nejen našich hokejistů, ale také zaměstnanců, trenérů a hostů v podobě známých osobností. Kromě Beranů se tak můžete těšit na bývalého fotbalového reprezentanta Petra Jiráčka, kanonýra Zlína Lukáše Železníka, Romana Dobeše a dalších zajímavých jmen.

Od 16:00 si budete moci popovídat s vedením klubu, hráči, získat informace o změnách v zázemí stadionu, nebo připravovaných novinkách. Od 17:00 se odehraje předzápas mezi dětmi ročníku 2016 a 2015, aby od 18:00 nastoupil A tým Beranů k fotbalovému klání proti týmu Výběru, který se bude skládat ze zaměstnanců klubu, trenérů a také osobností ze světa sportu.

"Zveme všechny fanoušky do Lípy, kde se budeme moci společně pobavit jak s hráči, tak i představiteli naší organizace. Probereme a představíme si plánované novinky směrem k příští sezóně a můžeme se podívat na fotbalové umění jak našich hráčů, tak i zaměstnanců, trenérů. Navíc právě tým, který proti našemu áčku vyběhne, bude posílen o zajímavá fotbalová jména. Tyto a další podobné akce plánujeme dělat v průběhu celé sezóny, fanoušci Beranů se tak mají i letos na co těšit," zve Jakub Štefek, manažer komunikace a eventů.

Na koho se můžete těšit v jednotlivých týmech?:

Berani Zlín - Hráči A týmu

Berani Zlín klub - Ján Pardavý, Richard Kapuš, Jan Srdínko, Zdeněk Sedlák st., Lubomír Vosátko, Jáchym Janošek, Ondřej Jordán, Jakub Štefek, Petr Mokrejš, Přemysl Kos, Petr Jiráček, Lukáš Železník, Roman Dobeš a další

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image