Mládež Beranů získala díky akci Puky pomáhají příspěvek ve výši 50 000 korun
Profilovka
16. 04. 2024

Puky pomáhají. Tak se jmenuje kampaň na podporu mládeže v hokejových klubech, kterou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a Škoda Auto vytvořila společnost Kaufland. O tom, kdo v daném regionu dosáhne na zajímavou finanční podporu rozhodli v hlasování právě zákazníci Kauflandu. V našem regionu uspěli také Berani a obdrželi tak 50 000 korun na nákup hokejové výstroje.

Kampaň probíhala během září a října uplynulého roku, celkem společnost Kaufland rozdělila mezi hokejové kluby 10 milionů korun. Na ceny v daném regionu vždy dosáhly tři kluby, které mohly obdržet nové dresy, příspěvek na roční mzdu mládežnického trenéra, kvalifikační vstupenku na jeden z dvoudenních celorepublikových turnajů nebo příspěvek na vybavení.

Berani, obdrželi právě příspěvek 50 000 korun na mládežnické vybavení. Cenu, kterou zlínský klub získal si přišli převzít sami mladí hokejisté v doprovodu trenéra Petra Žáka a šéftrenéra mládeže Zdeňka Sedláka.

A jak tedy probíhalo samotné hlasování? O vítězi v každém z 27 regionů rozhodli zákazníci sítě Kaufland, kteří při každém nákupu nad 300 korun obdrželi puk, který mohli vhodit do tubusu za pokladnami, který daný klub reprezentoval.

Děkujeme všem za podporu našeho klubu!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image