Primátor Zlína Jiří Korec ocenil zaměstnance společnosti Technické služby Zlín
Profilovka
29. 05. 2024.

Zlín - Zlínský primátor Jiří Korec ocenil pamětním listem šest zaměstnanců městské organizace Technické služby Zlín. Šestice vybraných získala ocenění za dlouhodobé mimořádné nasazení a obětavou práci při údržbě města. Slavnost se uskutečnila v pondělí 27. května v obřadní síni zlínské radnice.

„Technické služby Zlín hrají klíčovou roli v chodu našeho města. Jsou nepostradatelným doplňkem kritické infrastruktury zajišťující nejen běžný provoz města, ale i rychlou reakci a efektivní řešení krizových situací. Díky této úzké spolupráci společnosti s vedením města je Zlín lépe připraven čelit různým výzvám a udržovat stabilitu a bezpečí pro své obyvatele,“ uvedl primátor Jiří Korec.­

Ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch zdůraznil, že ocenění reprezentují pouze malou část z 223 zaměstnanců, kteří si za svou obětavou práci zaslouží uznání. „Město Zlín i společnost Technické služby Zlín jsou nesmírně vděčné všem, kdo se denně podílejí na zajišťování čistoty, údržbě infrastruktury a celkovém chodu města. Za jejich úsilí a nasazení, které jsou základem pro pohodlný a bezpečný život obyvatel, jim patří velký dík,“ uvedl ředitel Černoch.

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image