Silničáři se přesouvají na Baťovu třídu, práce pokračují ve směru na Otrokovice
Profilovka
10. 07. 2024.

Zlín - Po dokončeném dopravním omezení v ulicích Osvoboditelů a Dlouhá se silničáři přesouvají na třídu Tomáše Bati ve směru na Otrokovice. Dopravní omezení platné v termínu od úterý 9. července do čtvrtku 18. července se týká úseku křižovatky ulic Dlouhá a Gahurova a rozdělí se na dvě části.

Doprava v řešeném úseku nyní povede pouze levým jízdním pruhem. Pravý jízdní pruh je vyhrazen pouze pro městskou a linkovou dopravu. „Souběžně s touto etapou začne dopravní omezení v ulici Štefánikova v rámci opravy mostu u Kudlovské přehrady, kde probíhá oprava chodníku a komunikace. Ve směru na Vizovice bude zaveden jednosměrný provoz, v opačném směru jezdí pouze vozidla MHD,“ popsal radní pro dopravu Václav Kovář.

Zastávka „náměstí Míru“, která se v úseku stavby nachází, zůstane v provozu na současném místě. Spoje městské a příměstské dopravy budou nadále jezdit přes uzavřenou část silnice v ulici Gahurova. Bližší informace zde.

Objízdná trasa ve směru z Fryštáku na Otrokovice vede ulicemi Okružní a Gahurova, dále po místních komunikacích ulic Nábřeží a Přímá (městské části Jižní Svahy a Prštné). Stejná objízdná trasa bude vyznačena také v opačném směru, tedy ve směru z Otrokovic na Fryšták. Objízdná trasa ve směru Jižní Svahy vede ulicemi Sokolská, Dlouhá, Vodní, Gahurova a Okružní.

Ve druhé části stavebních prací v daném úseku, kdy se budou opravovat levý i pravý jízdní pruh, povede doprava pouze ve středním jízdním pruhu. Odbočení ve směru na Jižní Svahy ani Kudlov nebude možné. Objízdná trasa ve směru Luhačovice a Kudlov povede od křižovatky se silnicí Gahurova a dále po třídě Tomáš Bati, kde budou vozidla navedena do ulice Březnická.

Uvedený termín prací (9.- 18. 7.) se může, v závislosti na povětrnostních podmínkách, změnit. 

 

Objízdné trasy přehledně v přiložených mapách

 Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image