ANNA K. AKUSTICKY
Místo konání Kulturní dům Brumov-Bylnice
Začátek 23. 11. 2023, 19:00
Konec 23. 11. 2023, 22:00
Odkaz https://www.kulturazlin.cz/event/anna-k-akusticky/
Vstupenky https://goout.net/cs/anna-k/sznmkcw/

Předvánoční akustický koncert oblíbené zpěvačky Anny K.

Oblíbená česká zpěvačka Anna K. opět roztančí své fanoušky v předvánočním čase. Na začátku listopadu vyrazí na tradiční akustické turné, které čítá celkem 10 zastávek. Během něj představí i vánoční písničku z připravovaného alba Údolí včel.

“Moc nás s kapelou baví tyto akustické koncerty na sezení, hrajeme je už několikátý rok, tradičně většinou v předvánočním čase. Naši fanoušci je také milují a pokaždé se ze židlí nakonec zvedají, tančí a zpívají s námi. Je to krásná energie, jak se z velmi poklidného koncertu pro sedící publikum stane takový kotel. Já to miluju,” vypráví nadšeně zpěvačka, která navíc letos po šesti letech vydala zbrusu nové album Údolí včel. To vyšlo 20.10. a fanoušci si ho budou moci pořídit i během turné. 

Anna K. slibuje, že na koncertech určitě zazní i něco z nového alba. “Jsem moc zvědavá na reakce, dokonce mám asi po 25 letech novou vánoční písničku Na vločce. Po koncertech budou samozřejmě i autogramiády a já se nemůžu dočkat, až s radostí podepíšu první nové vinyly nebo cd svým fanouškům. Bude to můj po šesti letech splněný sen,” uzavírá zpěvačka.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image