Dnes je 8. prosinec 2023, svátek má Květoslava
Reklama   •   Koupit reklamu
ANNA K. AKUSTICKY
Místo konání:
Kulturní dům Brumov-Bylnice
Začátek:
23. 11. 2023, 19:00
Konec:
23. 11. 2023, 22:00

Popis události

Předvánoční akustický koncert oblíbené zpěvačky Anny K.

Oblíbená česká zpěvačka Anna K. opět roztančí své fanoušky v předvánočním čase. Na začátku listopadu vyrazí na tradiční akustické turné, které čítá celkem 10 zastávek. Během něj představí i vánoční písničku z připravovaného alba Údolí včel.

“Moc nás s kapelou baví tyto akustické koncerty na sezení, hrajeme je už několikátý rok, tradičně většinou v předvánočním čase. Naši fanoušci je také milují a pokaždé se ze židlí nakonec zvedají, tančí a zpívají s námi. Je to krásná energie, jak se z velmi poklidného koncertu pro sedící publikum stane takový kotel. Já to miluju,” vypráví nadšeně zpěvačka, která navíc letos po šesti letech vydala zbrusu nové album Údolí včel. To vyšlo 20.10. a fanoušci si ho budou moci pořídit i během turné. 

Anna K. slibuje, že na koncertech určitě zazní i něco z nového alba. “Jsem moc zvědavá na reakce, dokonce mám asi po 25 letech novou vánoční písničku Na vločce. Po koncertech budou samozřejmě i autogramiády a já se nemůžu dočkat, až s radostí podepíšu první nové vinyly nebo cd svým fanouškům. Bude to můj po šesti letech splněný sen,” uzavírá zpěvačka.


Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr událostí
11. 01. 2024
Reklama   •   Koupit reklamu