Zoo Zlín nabídne vstupné za 1 Kč i delší otevírací dobu

Zlín – Zlínská zoologická zahrada dýchá vánoční atmosférou. Areál zahrady zdobí světelná výzdoba, září vánoční strom na nádvoří zámku Lešná a místo u hlavního vstupu zdobí menší stromek. Kromě toho čeká dětské návštěvníky dárek a všechny delší otevírací doba. 

Aby si mohlo nazdobenou zoologickou zahradu užít co nejvíce dětí, má zoo pro všechny děti do 15 let připravený hezký dárek. Na Štědrý den bude platit pro dětské návštěvníky symbolické vstupné ve výši 1 koruny.

Vánoční návštěvu až do 1. ledna 2023 zpestří originální světelná výzdoba. Zoo zdobí nejen typické vánoční motivy, ale i světelné siluety exotických zvířat. Lidé tak uvidí „zářící“ slony, tapíry, nosorožce, rejnoky, tučňáky, klokany, lvy, lachtana, medvěda, aligátora, supy nebo žirafu, novinkou letošního roku je jaguár.

„Krása světelné výzdoby naplno vynikne až po setmění, proto od neděle 25. prosince 2022 do neděle 1. ledna 2023 prodlužujeme otevírací dobu horní části areálu zoo, tzn. od hlavního vstupu po restauraci Limpopo, do 17 hodin," uvedla Romana Mikešová, vedoucí marketingu. Do 17. hodiny budou také otevřeny expozice Zátoka rejnoků a tropická hala, restaurace Limpopo a Neapolitáno, Čokolatérie a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu. Pokladny a turnikety hlavního vstupu budou v tomto období otevřeny od 8:30 do 16:30 hodin.

Dárek pro zvířata mohou přinést i návštěvníci, stačí jej položit pod vánoční strom před zámkem Lešná. Obyvatelé zoo nejvíce ocení ovoce, zeleninu, oříšky, ovesné vločky, rýži, luštěniny nebo sušené pečivo a ovoce.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Pro vstup do zoo návštěvníci mohou využít snížené zimní vstupné. Zoo Zlín doporučuje zakoupit zvýhodněné on-line vstupenky. Úspora u každé vstupenky činí 10 Kč oproti ceně vstupenky zakoupené v pokladně zoo.

 

Zdroj: Zoo Zlín

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image